dotazy@modelartikl.cz +420 603 517 223

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

z důvodu prevence a minimalizace rizik šíření nemoci COVID-19 je do odvolání zrušena možnost osobního odběru zboží.
Od 16.03.2020 jsou také pozastaveny platby na dobírku - chráníme řidiče i Vás. Děkujeme za pochopení.

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT "BALÍK DO RUKY" NEBO "PPL-KU", JE TO NYNÍ NEJJISTĚJŠÍ MOŽNOST DODÁNÍ. NA POŠTÁCH SE BUDE ZKRACOVAT PRACOVNÍ DOBA A V NĚKTERÝCH BALÍKOVNÁCH MŮŽE BÝT SITUACE PODOBNÁ (PŘÍP. NĚKTERÉ MOHOU BÝT I ZAVŘENÉ)...   DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

PLATÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU:

 

 

PLATÍ PRO SLOVENSKO:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U objednávek zboží v celkové hodnotě nad 1.900,-Kč a platbě předem je doprava v rámci České republiky zdarma.

U objednávek zboží v celkové hodnotě nad 1.900,-Kč a platbě dobírkou je doprava v rámci České republiky zdarma, poplatek za dobírku (39,-Kč) je účtován (účtují si přepravní firmy).

V případě, že zákazník vrátí zboží z objednávky nebo jeho část a konečná částka klesne pod 1.900,- Kč, zaniká mu nárok na dopravu zdarma a tato bude doúčtována.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Při osobním odběru je možná platba hotově. Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.